Náš příběh

Jsme tu pro vás od roku 1991

FORTEL, spol. s r.o. je česká stavební společnost založená v roce 1991. Sídlem a zázemím společnosti je výrobní areál FORTEL v Hradci Králové - Kuklenách, Pražská 850/110.

Naše zaměření

Ve společnosti pracuje 50 pracovníků (sezónně až 80). Struktura řízení je koncipována formou jednotlivých divizí, za které zodpovídají stavbyvedoucí, kteří řídí činnosti na pracovištích.

Vzhledem k jednoduchému systému řízení společnosti je její činnost velice pružná a efektivní, což se projevuje i velice příznivou cenou vzhledem ke kvalitě a standardu provedených zakázek.

Naše hodnoty

Hodnoty naší společnosti Fortel Hradec Králové
Zodpovědnost

Stojíme si za svým jednáním. K zakázkám přistupujeme s nejvyšší zodpovědností a pokorou a i v případě pochybení umíme přijmout důsledky.

Profesionalita

Naše služby vykonáváme efektivně, odpovědně, důsledně a s jistotou na vysoké úrovni.

Kvalita

Odbornost našich pracovníků se odráží na kvalitě odvedené práce.

Stabilita

Základ úspěchu naší firmy tvoří dlouhodobá spolupráce vně i uvnitř firmy.

Naše reference

Klienti společnosti Fortel Hradec Králové

Naše certifikace

Fortel Hradec Králové je přední stavební společností s certifikátem ISO 9001, což potvrzuje naši neustálou snahu o dosažení vysokých standardů kvality ve všech našich projektech.

Kromě toho, jsme také hrdými držiteli certifikátu o správě odpadového hospodářství od společnosti Inisoft s.r.o., což dokazuje naši zodpovědnost vůči životnímu prostředí a naši schopnost účinně a ekologicky spravovat odpady spojené se stavebními procesy. Naše společnost je pevně zavázána k udržitelnosti a dodržování přísných standardů, abychom zajistili bezpečné a ekologicky šetrné stavební praktiky.

Naše fotogalerie