Co vás čeká?

  • řízení svěřené stavby (energetika, průmyslová výstavba) s požadavky smlouvy o dílo
  • samostatné vedení a kontrola zaměstnanců a poddodavatelů
  • zajištění prací v souladu s harmonogramem a rozpočtem
  • organizování aktivit souvisejících s výstavbou
  • vedení stavebního deníku
  • spolupráce s rozpočtářem, zástupci investora, stavebním dozorem, poddodavateli
  • práce po celé ČR

Nabízíme

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • platové ohodnocení odpovídající vašim znalostem a zkušenostem
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • osobní automobil a mobilní telefon
  • roční odměny
  • účast na firemních akcích (večírky, teambuildingu apod.)
  • školení
  • nástup možný po dohodě

Co očekáváme?

  • vzdělání VŠ nebo SŠ stavebního směru
  • praxi na pozici stavbyvedoucího min. 2 roky
  • silnou osobnost s přirozenou autoritou, schopnost jednat s různými typy lidí
  • organizační a komunikační dovednosti
  • zodpovědnost, aktivní a samostatný přístup
  • schopnost plného nasazení, časovou flexibilitu
  • znalost MS Office
  • řidičský průkaz skupiny B

Vaší výhodou bude

  • autorizace v oboru
  • znalost v oboru rozpočtování

Máte zájem o tuto pozici? Napište na email stastna@fortelhk.cz nebo volejte 731 470 502