Co vás čeká?

  • plánování, řízení a koordinace stavebních prací včetně prací dodavatelů na staveništi
  • vedení a údržba technické dokumentace a stavebního deníku
  • kontrola a dodržování podmínek BOZP a PO
  • spolupráce na zajištění dodávek materiálů potřebných pro stavbu
  • komunikace s investorem a stavbyvedoucím
  • poskytování kompletního technického poradenství
  • práce po celé ČR

Nabízíme

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • platové ohodnocení odpovídající vašim znalostem a zkušenostem
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • osobní automobil a mobilní telefon
  • roční odměny
  • účast na firemních akcích (večírky, teambuildingu apod.)
  • školení
  • nástup možný po dohodě

Co očekáváme?

  • vzdělání SŠ stavebního směru
  • silnou osobnost s přirozenou autoritou, schopnost jednat s různými typy lidí
  • organizační a komunikační dovednosti
  • zodpovědnost, aktivní a samostatný přístup
  • schopnost plného nasazení, časovou flexibilitu
  • znalost MS Office
  • řidičský průkaz skupiny B

Vaší výhodou bude

  • ŘP skupiny C

Máte zájem o tuto pozici? Napište na email stastna@fortelhk.cz nebo volejte 731 470 502