Co vás čeká?

  • Řízení nákladního vozidla řádným a bezpečný způsobem podle aktuálního stavu vozovky, počasí a dopravních podmínek, a to v souladu s pracovními předpisy o pracovní době řidiče.
  • Zodpovědnost za údržbu a běžné opravy vozidla, stejně tak o kontrolu naložení vozidla, zabezpečení nákladu v rámci stanovené nosnosti.
  • Kontrola technického stavu vozidla
  • Práce s hydraulickou rukou na vozidle (nakládka a vykládka)
  • Dodržování pracovního rozvrhu a stanovenou trasu
  • Vedení záznamů a dokladů o provozu nákladního vozidla a o činnosti řidiče

Co nabízíme?

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • platové ohodnocení odpovídající vašim znalostem a zkušenostem
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • osobní automobil a mobilní telefon
  • roční odměny
  • účast na firemních akcích (večírky, teambuildingu apod.)
  • školení
  • nástup možný po dohodě

Máte zájem o tuto pozici? Napište na email stastna@fortelhk.cz nebo volejte 731 470 502